Telefon komórkowy

Telefon komórkowy

25 września, 2018 0 przez Doradca HR

Telefon komórkowy potocznie nazywany komórką ma wiele zalet w porównaniu z innymi środkami komunikacji: rozmówca jest prawie zawsze osiągalny i sam może w każdej chwili zatelefonować, lub wysłać czy odebrać krótką wiadomość tekstową tak zwaną SMS.

Telefon komórkowy

Telefony komórkowe mogą uratować życie, gdy znajdujemy się w sytuacji gdy musimy szybko wezwać pogotowie lub straż pożarną a w pobliżu nie ma żadnego telefonu stacjonarnego. W życiu zawodowym z uwagi na możliwość szybkiego przekazu informacji telefon komórkowy może decydować o sukcesie zawodowym.

Praktyczne strony telefonów komórkowych to ich niewielki rozmiar i mała waga. Będąc posiadaczem telefonu komórkowego należy jednak przestrzegać kilku zasad savoir vivre.

Niewłaściwym korzystaniem z telefonu komórkowego jest używanie go w trakcie koncertów, w operze, teatrze, w kinie, czy w eleganckiej restauracji. Jeżeli czekamy na bardzo pilny telefon nie zapominajmy o możliwości technicznej jaką dają nam telefony komórkowe czyli wyciszenie dzwonka i uruchomienie funkcji wibracji, co pozwala uniknąć całkowitego wyłączenia telefonu.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon

0 0 votes
Daj ocenę