UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

29 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

Specjalnie na Mistrzostwach Polski Młodych w nadmiarach w trybu wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a wkład w nim dostało 244 najlepszych młodych zapaśników z wszelkiego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan i dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo z nich zarejestrował się Aleksander Polguj, który w grup do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w finale pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni istniał więcej finał w wartości do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Wkład w turnieju wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem daleko dumny z obecnych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej pracy nie właśnie na zawodach lecz jeszcze na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam możliwość że inne lata współpracy przyniosą coraz większe zyski nie właśnie na arenach kraju tylko i oraz na matach Europy bądź i Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników już w najszybszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę