Szkło hartowane Nowy Staw

Szkło hartowane Nowy Staw

24 maja, 2020 0 przez Doradca HR

Jak zadbać o wyświetlacz w własnym smartfonie? W dzisiejszych czasach prawie każdy spośród nas korzysta ze smartfona. Danie to proponuje nam już nie tylko komunikacji, ale jednocześnie sztuce oraz grze. Z tego powodu wiele kobiet planuje się na zakup coraz nowszych i bliższych urządzeń.

Szkło hartowane Nowy Dwór Gdański

Niestety, one i są narażone na zniszczenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż pozostaje ekran telefonu. Stąd te oczywiście istotna jest wydajna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, które mamy okazji.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, chociaż nie zawsze skuteczna ochrona wyświetlacza

Samym z najpopularniejszych, a jednocześnie wciąż bardzo uniwersalnych rozwiązań, jest kup i przyklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. Toż idealna ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, które potrafią zachodzić w trakcie codziennego użytkowania telefonu, a zatem np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, które znajdują się razem z naszym telefonem w torbie czy plecaku. Niestety, w sukcesie, w którym dotrze do końcu sprzętu, folia nie istnieje w kształcie skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed powstaniem pęknięć. Zatem warto chcieć to rozwiązanie lecz w sukcesie tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Nowy Dwór Gdański

Szkło hartowane – większy poziom bezpieczeństwa

Trochę bardzo, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które jeszcze przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To silniejsza metoda ochrony wyświetlacza przed pęknięciem w produkcie upadku. Nie doświadczy się oczywiście, jeśli telefon spadnie z ogromnej wysokości lub zostanie zmiażdżony, natomiast w sukcesie końcu z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne tylko by dbać o tym, że warta wyświetlacza winna stanowić dopasowana do kształtu naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Nowy Dwór Gdański

Dobrze dobrane etui

Jeśli jeszcze bardziej zależymy uchronić swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się zarówno na zakup etui. Teraz mamy mnóstwo możliwości dla każdego modelu smartfona. Najtańsze, a jednocześnie najpopularniejsze silikonowe case’y, nie mają co prawda ochrony wyświetlacza, tylko mogą nieco zamortyzować siłę upadku, dzięki czemu nie dotrze do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui pozwolą na ochronę całego smartfona również mogą także zminimalizować ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto więc pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla naszego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na wesele, nie świadczy to, że musimy ponosić znacznie wielkie koszty naprawy. Obecnie na zbycie funkcjonują firmy, które przekazują nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich oferta poświęcona jest szczególnie dla użytkowników innych telefonów. Wykupując usługę ochrony naszego urządzenia zyskujemy pewność, że w sukcesie, gdy dotrze do jakiegoś uszczerbku, firma przyjmie się kompleksowej i fachowej naprawy. Szkło hartowane Nowy Dwór Gdański

Podsumowując, każdy właściciel smartfona powinien wynosić wiedza jak istotna jest ochrona wyświetlacza. Na wesele, w bieżących czasach możemy zyskać z wielu ciekawych opcji, by uchronić swój telefon przed zniszczeniem dodatkowo jego produktami. Szkło hartowane Nowy Dwór Gdański

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

0 0 votes
Daj ocenę