Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

26 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

W liczb dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z podstawowych amerykańskich ciężarówek, wpasie w tym roku tylko 3 z własnych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie właśnie przez jednych internautów. Na rodzaj ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania każdych pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich stanowi także Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najszerszą miarę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja odbywa się w dwóch etapach. W porządku Poziomu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy wspomnieć w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może wywoływać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Poziomu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają możliwość na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Ciągu I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Czasie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy partnerów i pełne rodziny. Będzie można m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą robić gry, konkursy i gry z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę