Praca jako copywriter? To się opłaca. Kilka słów o tym, jak zostać copywriterem dla Darmowe Prezenty

Praca jako copywriter? To się opłaca. Kilka słów o tym, jak zostać copywriterem dla Darmowe Prezenty

1 lutego, 2018 0 przez Doradca HR

Jak można zostać copywriterem dla Darmowe Prezenty, jakie trzeba spełnić wymagania oraz w jaki sposób napisać swoje pierwsze teksty. Krótki artykuł o charakterze ogłoszenie-poradnik.

Praca jako copywriter? To się opłaca. Kilka słów o tym, jak zostać copywriterem dla Darmowe Prezenty

Praca copywritera jest żmudna i męcząca, wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i oczywiście warsztatu. Da się go wyrobić z biegiem lat, kiedy napiszemy sporą ilość tekstów, oczywiście z zachowaniem zasad ortografii i interpunkcji. W pracy copywritera liczy się również elastyczność i otwartość na zmiany, ponieważ tematy o których piszemy są naprawdę różne. Gdzie szukać pracy jako copywriter za godne stawki? Ostatnio do „gry” wrócił portal Darmowe Prezenty, który z chęcią przyjmie do pracy copywriterów, którzy potrafią fajnie i rzeczowo pisać. Warsztat jest oczywiście wymagany, jednak strona daje możliwość rozwoju i zdobycia niezbędnego doświadczenia, bardziej stawiając na dobre pisanie, niż wielkie doświadczenie.

Jakie wymagania stawiane są copywriterowi na DP?

Darmowe Prezenty poszukują osób, które są już obeznane z tematem pisania na zlecenie, ponieważ mają różnorodne zlecenia o zmiennych tematach. Warto pisać nie tylko dobrze i poprawnie, ale mieć zdolność do wyszukiwania ciekawych tematów. Oczywiście liczy się również umiejętność pisania takich tekstów, które nie są przez wyszukiwarki uznawane jako plagiat – z takim pisaniem na Darmowych Prezentach lepiej dać sobie spokój, ponieważ wszystkie teksty poddawane są wnikliwej moderacji i badaniu programem antyplagiatowym. O kopiowaniu treści z innych stron czyli o pójściu na łatwiznę nie ma mowy.

Jak zostać copywriterem dla DP?

Uważasz, że spełniasz powyższe wymagania i odnajdziesz się w tej pracy? W takim razie możesz aplikować i spróbować swoich sił jako copywriter dla Darmowych Prezentów. Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie – www.darmoweprezenty.pl – otrzymasz dostęp do zleceń w dziale zadań artykuły na bloga. Możesz wybrać interesujące Cię tematy i artykuły o określonej ilości słów, zazwyczaj nie ma górnych limitów. Warto napisać 1-2 teksty próbne i czekać na pierwszą ocenę – jeśli będą się podobały to zostaną zaakceptowane, a na Twoje konto trafi określona ilość żetonów.  To będzie oznaczało, że możesz z powodzeniem pisać dalej artykuły, pamiętając o ciekawym i lekkim piórze oraz o zasadach ortografii. Zarobki mogą być spore, jeśli co dzień poświęcisz na pracę kilka godzin, ale tak naprawdę sam decydujesz kiedy i w jaki sposób chcesz pracować. Wypłata jest możliwa, gdy tylko uzbierasz żetony o równowartości 10 złotych. Chyba warto spróbować? 🙂

0 0 votes
Daj ocenę