Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

18 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W nowym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż skutek tego meczu mógł być szerszy. Goście przez niemal całą drugą część funkcjonowali w 10., oraz i rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na siłę trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Istniała owo piąta wygrana Kotwicy z rzędu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był zadowolony ze zdobycia trzech punktów, to zaznaczał, że w atrakcji jego składu brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno być trzy do zera, a następnie grałoby nam się łatwiej. Wyglądamy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że jesteśmy te trzy artykuły i wciąż jesteśmy w atrakcji. Jesteśmy dziś trzy miesiące, by dobrze zorganizować się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy zawsze w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie i liczy sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, a jego rywalem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę