Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

17 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych tworzyli na naszym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., jednak to szybko płynie z list procesowych i też na ostatnie polecaliby już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, jeżeli nie wysłane smsy. – Inna taka reklama, iż jest koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę wybierała toż taż się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Wtedy stara jedyna wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się już na bardzo, pod kątem morderstwa, pokazało się, iż ta relacja była bez sensu. Przekazano ją do kilku przypadkowych osób, oraz do takich, z jakimi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej mama, oddało się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo bezpośrednio w jakich okazjach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko wygląda na ostatnie, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, iż nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna sytuacja. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jak je odwiedzili, jego inny nabywca pokazał, że zakupiłeś lokal z całym wyposażeniem, a choćby z sytuacjami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Powstawało spośród obecnego, że osoba wyjechała zagranicę, jednak choćby nie wzięła walizki i nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród tym chyba posiadać Mariusz G. Tyle, iż nie istniałoby wtedy takie proste. Jego pozycja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, zatem nie pasowało. Co ciekawe, potem okaże się, że Aneta D. przez każdy czas znajdowała się z Mariuszem G., lecz jego ani razu członkowie rodziny, z jakimi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został zamknięty na dwa dni przed naszym ślubem z nieznaną osobą). Uważały ich natomiast nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana osoba miała, było wynajmowane. Ona jedyna trwała w tamtym lokalu. Sąsiedzi mówią, że kiedyś jej nie widzieli, dlatego jeszcze jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu samej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że funkcjonariusze są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich tychże także jest nadzwyczaj skomplikowana. Dlatego ta kwestia tak długo była. Aneta D. została zamordowana we wrześniu albo w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak pokazuje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę