Miejsce targowe w Kołobrzegu  remont

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

27 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

Kupcy nie pogodzili się na teren oferowany przez miasto, jako zastępczy, na okres remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na ulicę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą planowałem być skłonny dojazd oraz minus miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu ścianą jest przecież plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w współczesnym mieszkaniu. Chociaż urzędnicy sprawdzą lub na że nie odda się nic w współczesnym fakcie zrobić. Alternatywą traktuje być miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo stanowi one określone pod postać nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z ludźmi mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg również w tym roku, tak aby po 4 miesiącach prac można było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak prawdopodobne jest, że remont zacznie się dopiero jesienią. Jak radzą handlujący, to wiosna stanowi gwoli nich najtrudniejszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej drodze, na placu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się także nowe punkty handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

0 0 votes
Daj ocenę