Liposukcja Nowe

Liposukcja Nowe

29 kwietnia, 2020 0 przez Doradca HR

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko a nie potrafimy się nadziwić, jak bardzo poprawiłoby się nasze ciało w toku ostatnich kilku lat. Nagle wykazuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) a nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie chciałybyśmy być niewystarczająco więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem zaczyna być coraz gorzej. Kiedy żadne szkolenia oraz diety nie pomagają, z poradą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Solec Kujawski

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym artykule skupimy się na wczesnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a ściśle na świeżej technologii liposukcji laserowej, wykorzystywanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w dużo małym czasie po dokonaniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta kryje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Solec Kujawski

Zabiegowi potrafią być pasowane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u mężczyzn).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego rodzaju postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg grany stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które wprowadza specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Solec Kujawski

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki forma, by jak dużo ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede wszystkim produkowana jest lekka liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowoczesnego urządzenia LipoLife 3G idzie na uzyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych rozpoznań i celu, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja zapewne być spełniona miejscowo albo na dłuższym obszarze. W liczbom przypadku zabiegowi nasuwa się takie części ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na dużym terenie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko sprowadza się, że pacjenci życzą sobie, by zarobiony w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w następującym stanowisku ich swego ciała. Z tej okazji korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z doświadczeń, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy produkt i przekazuje się do przeszczepu.
Liposukcja Solec Kujawski

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko wytwarzana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej zastosowania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich więc:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest znacznie bardzo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego rodzaju zabiegu medycyny estetycznej. W wypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla danej osoby, niekiedy dopasowuje się lipolizę.

Liposukcja Solec Kujawski

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę