Kto zarabia w sieci?

Kto zarabia w sieci?

5 stycznia, 2018 0 przez Doradca HR

O pracy w internecie przeważają dwie skrajne opinie; jedna, że to dobry sposób na duże zarobki w krótkim czasie oraz druga- przereklamowana forma pracy, łatwiej zostać oszukanym niż doczekać się jakichkolwiek zysków. Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku.

Praca przez internet dla wielu osób to codzienność i sposób na życie. Zarobki w dużej mierze zależą od formy zatrudnienia.

Osoba prowadząca własną działalność gospodarczą- tzw. freelancer- ma szanse na wyższe zarobki niż etatowy pracownik, dla którego praca przez internet to po prostu praca w domu ze stałą co miesięczną pensją. Jednak nie każdy freelancer może liczyć od razu na duże zarobki.

Ten czynnik zależy od doświadczenia, wyrobionej marki w branży, jakości pracy, którą wykonuje oraz ilości czasu poświęconego na wykonanie zlecenia.

Praca przez internet nie przynosi zysków z dnia na dzień, a na efekty często trzeba poczekać. Jest jeszcze grupa osób pracujących na czarno nie dokumentująca nigdzie swoich dochodów. Praca przez internet stwarza szereg możliwości na osiągnięcie zysków.

0 0 votes
Daj ocenę