KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

20 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W poprzedni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli start w zawodach „Battle of the Castle” tworzonych przez związek ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams robiła się z czterech zawodników, z których każdy uczestniczył w przyszłej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła własne moce w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody dawały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z jednych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką spotkało się zmierzyć to kierunek (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Teraz na wstępu zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur a wszystek spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości i gimnastyki i formy, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie każdy spośród nich doskonale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w efekcie jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium a były wtedy dla niej podstawowe tego gatunku zawody. Mikołaj Dorosz i dzięki dobremu celowi zapewnił sobie zwycięstwo w bliskiej kategorii. Jedyny w niniejszych zawodach zaprezentował się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” zapewnił sobie także przed finałem. Kilkoro do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin zaszedłem w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę