Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

21 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

Coraz w obecnym roku kołobrzeski magistrat ma rozstrzygnąć przetarg na przebudowę targowiska miejskiego przy ul. Trzebiatowskiej. Handlujący tam kupcy mają stać przekazani na trasę Okopową.

Gdzie trafią handlarze z targowiska w Kołobrzegu ?

 

Po wielu perypetiach, związanymi często z pięknym kosztorysem planowanej inwestycji, remont targowiska staje się coraz dużo istotny. Rzeczy zawierają się rozpocząć dodatkowo w obecnym roku. Oprócz nowej dróg, na rynku przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się i nowe punkty handlowe, zadaszenie dla mniejszych handlarzy i oświetlenie.

Zakładamy, że prace powinny potrwać około 4 miesięcy – mówi Michał Kujaczyński, rzecznik Urzędu Miasta. Świadczy to, że nowe targowisko byłoby wykończone na wiosnę następnego roku.

W trakcie trwania remontu kołobrzescy kupcy uznają być przekazani na ul. Okopową. Nie doświadczyłeś się pierwotny pomysł czasowego handlu na parkingu przy Trzebiatowskiej. Plac przy targowisku, przylegający do firmy Orlen, wymagałby bowiem kosztownego przygotowania nawierzchni. Urzędnicy zapowiadają spotkanie z kupcami w tej rzeczy.

 

Zobacz również Wydarzenia Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę