Czy praca w domu jest możliwa?

Czy praca w domu jest możliwa?

4 stycznia, 2018 0 przez Doradca HR

Od wielu lat słyszy się o tym, że nie można pracować w domu. Że wszystkie informacje na ten temat są mało wiarygodne, a firmy oferujące właśnie ten sposób zarabiania po prostu kłamią, lub chcą naciągnąć osoby poszukujące alternatywy dla pracy na etacie.

Nic bardziej mylnego. Praca w domu jest możliwa i co najważniejsze może być bardzo dochodowa. Wiele osób na całym świecie pracuje właśnie w ten sposób. Najłatwiejszą metodą zarabiania w domu jest praca w internecie. Wystarczy nam komputer stacjonarny lub co lepsze – laptop oraz dostęp do internetu.

Możliwości jest bardzo wiele. Możemy prowadzić bloga internetowego na temat, który nas interesuje. Mamy możliwość prowadzenia vloga w serwisie YouTube lub też możemy prowadzić serwis internetowy i zarabiać na reklamach wyświetlanych na naszej witrynie.

Jeżeli, posiadamy zdolności graficzne, to świetnym sposobem na zarobienie niezłej sumki jest tworzenie stron internetowych, szablonów aukcji i różnego rodzaju kreacji graficznych. Sam znam kilka osób, które z powodzeniem utrzymują się z tego typu zleceń.

Dodatkowo należy wspomnieć o copywritingu. Jest to dosyć łatwe zajęcie i może je wykonywać praktycznie każda osoba, która w miarę szybko pisze na klawiaturze.

Zleceń możemy szukać w różnego rodzaju serwisach dla freelancerów, portalach ogłoszeniowych jak np. Oferia czy też ogłaszać się na stronach aukcyjnych jak Allegro, czy Ebay. Gwarantuję, że każdy, kto spróbuje tej formy zarobkowania, po pewnym czasie zrezygnuje z pracy na etacie i poświęci się pracy w domu.

0 0 votes
Daj ocenę