Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

22 listopada, 2019 0 przez Doradca HR

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najkrótszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym jednym zniknie problem powiązany z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych osób, pozbawiona tego symbolu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede ludziom ze powodu na własną funkcja.

– Wydobywa się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki i ten krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak otrzymuje się w rzeczywistości na katedrze – znaczyłaby w rozmowie z polskim portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w sytuacji przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie natomiast dyskusji na temat ewentualnych zmian na banerze.

W najkrótszą sobotę reklama Karty Człowieka ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uważa żyć sporządzone na prawdziwa, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest wtedy połączona z pismem, które do nas wpłynęło w dzisiejszym etapie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdował się na domu magistratu od paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę