AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE BOGATA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE BOGATA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

14 marca, 2020 0 przez Doradca HR

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE WAŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

W kontraktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej zaczynać będzie wszelki zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we pełnych autobusach zostaną wyłączone z użytku.

Także z soboty, 14 marca autobusy interesować się będą jedynie i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym samym rozkład drogi w dni codzienne przestaje być niezbędni do odwołania. Jak czytamy w specjalnym komunikacie Kasa Spółki będzie wyjątkowo nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich klientów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą aktywne bez zmian.

z zmianie biuro obsługi mężczyzny w stolicy Spółki nie będzie uznawać interesantów. – Na każde wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie złożyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed dojściem do Spółki Można je promieniować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę